FURNITURE / Tables / Serving table 8715151
nr 871 5151
Yngve Ekström
(1913-1988), Sverige
Yngve Ekström (1913-1988), length: 98 inkl. klaff, height: 63,
SERVING TABLE, Yngve Ekström (1913-1988), längd: 98 inkl. klaff, höjd: 63
Condition: slitage, skador
Yngve Ekström, born 1913, dead 1988.
800
SEK 900
Monday January 27 2014
at 20:54:08
600 kr
800 kr